SIA Baltic Dairy Board sertificēts atbilstoši pārtikas drošības sistēmas FSSC 22000 standarta prasībām

SIA Baltic Dairy Board sertificēts atbilstoši pārtikas drošības sistēmas  FSSC 22000 standarta prasībām, apvienojot  ISO 22000:2005 ISO/TS 22002-1:2009 standartu prasības.

Pārtikas drošības pārvaldības sistēmas sertifikāts apliecina, ka uzņēmumā ir izveidota sistēma, kas nodrošina pārtikas nekaitīgumu visos pārtikas aprites ķēdes posmos  līdz pat   patērētājiem.

Uzņēmuma sertificēšana atbilstoši FSSC 22000 standarta prasībām ir apliecinājums mūsu ražoto produktu kvalitātei un drošībai, svarīgs ieguldījums uzņēmuma reputācijas, konkurētspējas veicināšanai un nozīmīgs solis eksporta tirgus attīstīšanā.

Līdz ar pārtikas drošības pārvaldības sistēmas sertifikāciju SIA “Baltic Dairy Board” pievienojas Latvijas labākajiem uzņēmumiem, kas ir sertificēti kā atbilstoši starptautisku standartu prasībām

Sertifikācijas auditu veica “Bureau Veritas Latvia” – vadošais līderis Latvijā sertifikācijas, inspekcijas un audita pakalpojumu jomā, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus un palīdzot klientiem sasniegt pieaugošās prasības attiecībā uz kvalitāti, drošību, apkārtējās vides aizsardzību un sociālo atbildību.