Ģimenes uzņēmums, dibināts 2008. gadā.  No 2008. – 2015. pamatdarbība  saistīta ar svaigpiena loģistikas pakalpojumiem  un citu piena produktu iegādi un izplatīšanu. 2015. gadā uzņēmums atvēra jaunu sūkalu/ piena  olbaltumvielu un augstas pievienotās vērtības produktu rūpnīcu  Bauskā.  Rūpnīca  ir viena no lielākajām piena/ sūkalu olbaltumvielu ražotājām Ziemeļeiropā ar  ~ 8 000 T  proteīna pulvera gadā.

Vīzija:

Kļūt par piena/sūkalu proteīnu produktu un atsevišķu to sastāvdaļu ražošanas līderi Ziemeļeiropā.

Misija:

Piegādāt sadarbības partneriem pasaulē  visaugstākās kvalitātes piena olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu produktus, kā arī to padziļinātas pārstrādes produktus ar augstuievienoto vērtī pbu.

Mērķi:

  • Ražot tikai kvalitatīvus un patērētajiem drošus pārtikas produktus no piena/sūkalu izejvielas, tādējādi nodrošinot sadarbības partnerus tikai ar augstvērtīgiem izejvielas produktiem.
  • Nodrošināt produkcijas ražošanas pilna cikla pārstrādi, no izejvielas saņemšanas – līdz gatavam pulverveida produktam.
  • Turpināt jaunu, padziļinātu piena/sūkalu produktu sastāvdaļu izpēti, izstrādi, to ieviešanu ražošanā un tirdzniecībā.
  • Veicināt Baltic Dairy Board zīmola atpazīstamību pasaulē, kā arī veicināt sabiedrības informētību par piena olbaltumvielu pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību.